Trávníkové hnojivo s dlouhodobě ochrannou funkcí, 2 500 g

Kód: 7006
399 Kč / ks
Skladem
GREEN PROFESSIONAL profesionální trávníkový program

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelné hnojení je důležité nejen pro růst trávníku, ale také pro jeho zabarvení, odolnost vůči zátěži, přezimování a vývin kořenů. Základní hnojení proveďte při přípravě půdy před výsevem nebo položením trávníkového koberce. Stávající trávník hnojte jednou za 2 měsíce v období od března až do začátku září. Trávník přihnojujte v dávce 25 g/m2. Aplikace hnojiva: Aplikace hnojiva na suchý trávní porost provádějte rozhozem nebo pro rovnoměrné přihnojování doporučujeme použít posypový vozík, předejdete tím předávkování. Upozornění: Uvedené dávky jsou orientační, při konkrétním stanovení dávky vycházejte z půdní zásoby živin a aktuální potřeby rostlin. Po přihnojení trávník důkladně zavlažte, sekejte nejdříve 3 dny po přihnojování.

Doplňující informace• NS-Complex Grass Control – Speciální vyživující systém plynule a optimálně zásobuje trávník živinami, vitamíny a stopovými prvky, zejména sírou a dusíkem, které jsou velmi důležité pro jeho „zdraví“ a dokonalý vzhled. – Živiny se uvolňují postupně v závislosti na teplotě a vlhkosti prostředí přesně podle potřeb trávníku a jsou pro něho k dispozici ve správném poměru po dlouhou dobu. – Vysoce dlouhodobý účinek až 70 dní.
• K-Complex Protection – Draslík jako hlavní součást této speciální složky zvyšuje odolnost trávníku proti vymrzání a suchu. – Snižuje riziko napadení trav houbovými chorobami. – Podporuje vyzrávání pletiv.
• Strong Root System – Speciální posilující systém se zaměřuje zejména na kořenovou soustavu trávníku a působí zároveň jako prevence proti zaplevelení.
• Green Color – Speciální složka podporuje sytou zelenou barvu trávy a zajišťuje její perfektní vzhled.

Specialní účinky


Návod na použití


• Veškeré informace pro aplikaci tohoto hnojiva jsou uvedeny přímo na obalu výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vaše rostliny
Záruka: 24
Hmotnost: 2.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: