Univerzální tekutá vita esence s obsahem enzymu z žížal, 500 ml

Kód: 7007
229 Kč / ks
Skladem
Žížalí elixír života pro Vaše rosliny!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento tekutý bio elixír s unikátní čistě přírodní formulí CES – CALIFORNIA EARTHWORM´S STIMULATOR obsahující enzymy vznikající v trávicím traktu kalifornských žížal (Eisenia foetida), které mají na všechny druhy rostlin a půdu blahodárné účinky. Formule CES s funkcí E-PREVENTION zajistí poškozeným a oslabeným rostlinám tvorbu nových listů, totální obnovu jejich zdraví a vitality, podporuje imunitu rostlin a především zesiluje jejich preventivní ochranu.

• Pravidelným používáním tohoto zázračného elixíru snížíte výrazně četnost přesazování rostlin do nového substrátu.
• Výhodou je univerzálnost přípravku, který je možné použít u pokojových rostlin, balkónových květin, dále na zeleninu nebo ovoce.
• Velice rychlý viditelný účinek již po 2–3 týdnech používání.
• Speciální složka E-PROLIFIC podporuje bohatost velkých, šťavnatých a chutných plodů, složka STRONG-ROOT SYSTEM napomáhá k zesílení kořenové soustavy rostliny v půdě.
• Zdravý růst rostlin, jejich vitalitu a odolnost vůči nemocem zajišťuje speciální složka TUBEROSE PLANT, složka GREEN COLOR navíc podporuje zářivě lesklou zelenou barvu rostlin.
• Speciální složka BIO-ACTIVE CONTROL zvyšuje sorpční kapacitu a biologickou aktivitu půdy a tím zlepšuje půdní strukturu.
• Obsahuje složku E-FLOWER s funkcí tvorby bohatého květu a prodlužujícím účinkem období kvetení u okrasných rostlin.
• Speciální inovační složka C-VITAMINE zvyšuje obsah vitaminu C v plodech ovoce a zeleniny.
• Revoluční ORGANIC BOOSTER SYSTEM zajišťuje stimulaci tvorby humusu, který je nejúrodnější částí půdy.
• Speciální vyživovací systém COMPLEX NUTRIENTS SYSTEM zajistí optimální dodání živin a energie, navíc všechny jeho složky jsou pro rostliny velmi snadno vstřebatelné, takže celý proces obnovy zdraví probíhá rychleji a účinněji!

Doplňující informace

Věděli jste, že ... pro docílení vyššího nárůstu kořenového systému a bohatšího nasazování nových květů i plodů je idelání používat BIO COMPLEX ELIXIR opakovaně po celou dobu vegetačního období v intervalu 1x za měsíc?

Specialní účinky


Návod na použití

Použijte ve formě zálivky v množství 15 ml na 1 l vody nebo ve formě postřiku na list v množství 15 ml na 1,5 l vody. Další aplikace by měla být provedena po 7 až 14-ti dnech. Následně je možno přejít na standardní přihnojování nejlépe vybraným hnojivem z řady Green care.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vaše rostliny
Záruka: 24
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: