COVIDOR GASTRO Dezinfekční sprej, 500 ml

Kód: 6089
179 Kč / ks
Skladem
Dokonalá hygienická čistota v domácí kuchyni i gastro provozech!

Detailní informace

Detailní popis produktu

CERTIFIKOVANÝ BIOCIDNÍ PŘÍPRAVEK PRO DEZINFEKCI KUCHYŇSKÝCH POVRCHŮ. Dokonalá hygienická čistota vdomácí kuchyni i profesionálních gastro provozech.

• Obsahuje 79,6 % alkoholu. 3-ACTIVE PROTECTION+ COMPLEX kombinuje synergický efekt speciálních aktivních látek apřírodního extraktu zgrepových jader, vytváří neviditelný ochranný film na ošetřeném povrchu a usnadňuje jeho údržbu.
• Snadná aplikace bezoplachování, nezatěžuje odpadní vody. Vysoce účinný a bezpečný, vhodný k použití i na povrchy, které přichází do styku spotravinami.
• Na kuchyňské linky, sporáky, digestoře, dřezy, odkapávače, plastové krájecí desky, nerezové kuchyňské stoly a další omyvatelné povrchy.
• NEOBSAHUJE CHLOR.
• IDEÁLNÍ POMOCNÍK VBOJI PROTI BAKTERIÍM, PLÍSNÍM A VIRŮM. Vyrobeno vČR.

Doplňující informace

VĚDĚLI JSTE ŽE… kuchyňská linka obsahuje mnohem více virů, bakterií, plísní a choroboplodných zárodků než Vaše toaleta? Mohou za to částečky jídla, které spadnou z talířů a dostanou se do kontaktu s vlhkým prostředím okolo dřezu. Zde tvoří ideální potravu pro řadu virů, bakterií a plísní nebezpečných pro Vaše zdraví. Kuchyňskou linku a dřez tedy nestačí pouze opláchnout čistou vodou. Důležité je pravidelné každodenní ošetření dezinfekčním prostředkem!

Specialní účinky


Návod na použití

Používá se neředěný.
• Na ošetření předmětů, povrchů a ploch nastříkejte dezinfekci zdostatečné vzdálenosti vpřiměřeném množství, nechte zaschnout.
• Nepoužívejte na dezinfekci poraněné pokožky a ran.
• Nepoužívejte na plexisklo, viskózové plastové povrchy, polykarbonátové povrchy, lakované povrchy, kožené povrchy, dřevo a leštěné dřevo, potraviny.

Doplňkové parametry

Kategorie: COVIDOR Dezinfekce
Záruka: 24
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: